Список учителів
Бериславського ЗПЗСО №3
Бериславської районної ради
№ | ПІБ |
Категорія звання |
Посада |
Який предмет викладає |
Освіта |
Основний чи сумісник |
1 | Дєрябіна О.Б. | І категорія | директор | рос. мова, зар.літ. | вища | |
2 | Родіонова І.В. | І категорія |
заступник директора з НВР |
рос.мова, зар.літ. | вища | |
3 | Калнауз О.Ю. | І категорія |
заступник директора з НВР |
укр.мова, укр.літ | вища | |
4 | Зелінська В.В. | 10 т.р. |
заступник директора з ВР |
вища | ||
5 | Пройдисвіт О.А. | вища ст.вч. | учитель | зар.літ., рос. мова | вища | |
6 | Шершень Н.А. | І категорія | учитель | рос. мова, зар. літ | вища | |
7 | Меленхович Н.В. | вища, ст.вч. | учитель | укр.мова, укр.літ | вища | |
8 | Гудим О.О. | вища вч. метод. | учитель | укр.мова, укр.літ | вища | |
9 | Чуба Н.О. | вища ст. вч. | учитель | математика | вища | |
10 | Жакоміна Т.М. | вища вч. метод. | учитель | математика | вища | |
11 | Білуха П.Г. | Спец. | учитель | математика | вища | |
12 | Павленко Н.М. | вища ст.вч. | учитель |
математика, інформатика |
вища | |
13 | Цуркан О.В. | вища ст.вч. | учитель | фізика, математика | вища | |
14 | Носкова І.О. | І категорія | учитель | інформатика, фізика | вища | |
15 | Кучеренко Н.П. | вища | учитель | історія | вища | |
16 | Лазаренко І.М. | І категорія | учитель |
біологія, природознавство |
вища | |
17 | Сухова О.В. | І категорія | учитель | географія | вища | |
18 | Пригода В.В. | І категорія |
учитель, педагог організатор |
географія | вища | |
19 | Форостян О.В. | вища | учитель | англ.мова | вища | |
20 | Бекреньова І.В. | І категорія | учитель | англ.мова | вища | |
21 | Мшанецька Т.О. | вища ст.вч. | учитель | англ.мова | вища | |
22 | Матвєєнко Л.О. | вища вч. метод. | учитель | хімія, біологія | вища | |
23 | Авраменко В.О. | вища вч. метод. | учитель | фіз. культ. | вища | |
24 | Прушинська О.А. | І категорія | учитель | фіз. культ. | вища | |
25 | Курпієва Ю.А. | вища | учитель | фіз. культ. | вища | |
26 | Іллічов С.М. | вища ст.вч. | учитель |
праця, креслення, фіз. культ. |
вища | |
27 | Богомолова Н.Ю. | вища | учитель |
праця, образ. мист., худ. культура |
вища | |
28 | Сєчна Г.С. | вища вч.метод. | учитель | уч. поч. клас | вища | |
29 | Яковлєва А. В. | вища вч.метод. | учитель | уч. поч. клас | вища | |
30 | Титаренко М.М. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
31 | Подосіннікова С.Г. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
32 | Григорків І.Ф. | вища | учитель | уч. поч. клас | вища | |
33 | Резнікова В.Ю. | вища вч. метод. | учитель | уч. поч. клас | вища | |
34 | Козуб В.Б. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
35 | Магда О.П. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
36 | Руденко Г.М. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
37 | Веренич С.М. | ІІ категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
38 | Горохова І.Л. | спец. | психолог | вища | ||
39 | Шевченко О.В. | ІІ категорія | учитель | музика | вища | |
40 | Нігалатій О.О. | І категорія | учитель | уч. поч. клас | вища | |
41 | Міщишина С.П. | ІІ категорія |
вихов. ГПД асистент вчителя |
вища | ||
42 | Сіденко В.М. | вища | учитель | укр.мова, укр.літ. | вища | |
43 | Безродня С.М. | І категорія |
керівник гуртка |
вища | ||
44 | Янцеловська Л.О. | спец. |
асистент вчителя |
вища | ||
45 | Пігаль Г.Я. | 9 спец. |
вих. по підвезенню |
вища | ||
46 | Бережко Ю.О. | спец. | соц. пед. | вища | ||
47 | Чернева К.В. | спец. | учитель | англ. мова | вища | |
48 | Лактіонов В.О. | вища, вч. метод. | учитель | захист Вітчизни | вища | |
49 | Авраменко М.В. | ІІ категорія | учитель | фіз. культ. | вища | |
50 | Кардашова О.Г. | Спец |
асистент вчителя |
вища | ||
51 | Герасименко О.Г. | Спец. |
педагог організатор |
|||
52 | Бондаренко Н.В. | Спец. |
вих. ГПД. |
|||
53 | Васильєва В.І. | Спец. |
асистент вчителя |
вища | ||
54 | Заєць В.В. | Спец. |
асистент вчителя |
вища | ||
55 | Гудим В.Ю. | Спец. |
учитель |
інформатика | сер. спец. | |
56 | Манжикова Г.С. | Спец. |
учитель |
інформатика, математика |
вища | |
57 | Лаппа О.О. | Спец. |
учитель |
англ.мова |
вища |