Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020-2021 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.1998 р №305, Наказу відділу освіти Бериславської районної державної адміністрації від 29.10.2020 року № 120 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020-2021 навчальному році» у листопаді-грудні поточного навчального року пройшов ІІ (районний) етап учнівських олімпіад. За підсумками олімпіад учні закладу посіли призові місця :
Математика
10 клас - І місце – Кузнєцов М. (вчитель Чуба Н.О.)
Англійська мова
8 клас – І місце – Задонська Л. (вчитель Мшанецька Т.О.)
9 клас – І місце – Гаскевич А. (вчитель Форостян О.В.)
10 клас – І місце – Корєнєв В. (вчитель Форостян О.В.)
11 клас – ІІІ місце – Сольський В. (вчитель Мшанецька Т.О.)
Трудове навчання
10 клас - І місце – Кузаков В.(вчитель Іллічов С.М.)
8 клас - І місце – Засімська Г. (вчитель Богомолова Н.Ю.)
Інформаційно-комунікаційні технології
11 клас - І місце – Коцюба Є. (вчитель Павленко Н.М.)
9 клас - ІІІ місце – Керпань О. (вчитель Павленко Н.М.)
Географія
8 клас - ІІІ місце – Задонська Л. (вчитель Пригода В.В.)
Біологія
10 клас - ІІ місце – Починок К. (вчитель Лазаренко І.М.)
9 клас - ІІІ місце – Сінякова Д. (вчитель Лазаренко І.М.)
Учні закладу взяли участь у конкурсі ім. П.Яцика та отримали наступний результат
3 клас - ІІ місце - Лисенко Д. (вчитель Рєзнікова В.Ю.) 4 клас – І місце – Петриченко Я. (вчитель Сєчна Г.С.) 5 клас - І місце - Запорожець Я. (вчитель Сіденко В.М.) 6 клас - ІІ місце - Гуцол К. (вчитель Гудим О.О.) 7 клас - ІІІ місце Лященко Ю. (вчитель Гудим О.О.)
Учні закладу взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та отримали наступний результат: 10 клас - І місце – Стаднік С. у секції «Українська література» (вчитель Гудим О.О.)
|
Підсумки
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2020-2021 н.р.
Назва предмету |
Клас |
Місце |
Географія з краєзнавством |
8 кл. |
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Солодка В. |
9 кл. |
І місце – Гаскевич А. ІІ місце – Погоріла К. |
|
10 кл. |
І місце –Бєлан А. ІІ місце – Чебан Т. |
|
11 кл. |
І місце –Григорків В. ІІ місце – Тюпцев К. |
|
ІКТ |
8 кл. |
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Маховік І. |
9 кл. |
І місце – Керпань А. ІІ місце – Гаскевич А. |
|
10 кл. |
І місце – Починок К. ІІ місце – Іваненко Д. |
|
11 кл. |
І місце – Коцюба Є. |
|
Українська мова і література |
8 кл. |
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Солодка В. |
9 кл. |
І місце – Погорєла К. ІІІ місце – Лазебник В. |
|
10 кл. |
І місце – Недовізій А. ІІ місце – Бєлан А. ІІІ місце – Стаднік С. |
|
11 кл. |
І місце – Григорків В. |
|
Біологія |
8 кл. |
І місце – Кильч А. ІІ місце – Солодка В. |
9 кл. |
І місце – Сінякова Д. ІІ місце – Погорєла К. |
|
10 кл. |
І місце – Починок К. ІІ місце – Корєнєв В. |
|
11 кл. |
І місце – Мельнікова А. ІІ місце – Григорків В. |
|
Історія |
8 кл. |
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Кузнєцов Д. ІІІ місце - Засімська Г., Чуприна М. |
9 кл. |
І місце – Погоріла К. ІІ місце – Іваненко О. |
|
10 кл. |
І місце – Кузнєцов М. ІІ місце – Тертишник В. ІІІ місце – Титаренко Н. |
|
11 кл. |
І місце – Григорків В. ІІ місце – Марініна С. ІІІ місце –Бакалова В. |
|
Фізика |
8 кл. |
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Солодка В. |
9 кл. |
І місце – Погорєла К. |
|
10 кл. |
ІІ місце – Кузнєцов М. |
|
11 кл. |
І місце – Григорків В. ІІ місце – Луценко Д. ІІІ місце – Воробйов Є. |
|
Трудове навчання |
8 кл. |
І місце – Засімська Г., Кречківський В. ІІ місце – Нечитайло М. |
10 кл. |
І місце – Кузаков В. |
|
Математика |
7 кл. |
І місце – Ткаченко Ж. ІІ місце – Лященко Ю. ІІІ місце – Гольтцш П. |
8 кл. |
І місце – Задонська Л., Заєць С. ІІ місце – Чуйко Н. ІІІ місце – Солонець О. |
|
9 кл. |
І місце – Гаскевич А. ІІ місце – Керпань О., Чечіна Д. |
|
10 кл. |
І місце – Кузнєцов М. |
|
11 кл. |
І місце – Григорків В. ІІ місце – Воробйов Є. |
|
Основи правознавства |
9 кл |
І місце – Чечіна Д. ІІ місце – Вовк К. ІІІ місце – Гаскевич А. |
10 кл. |
І місце – Арамян А. ІІ місце – Стаднік С. ІІІ місце – Недовізій А. |
|
11 кл. |
І місце – Тюпцев М. ІІ місце – Бакалова В. ІІІ місце – Григорків В. |
|
Хімія |
7 кл. |
І місце – Гольтцш П. ІІ місце – Лященко Ю. ІІ місце – Магурян С. |
8 кл. |
І місце – Засімська Г. |
|
9 кл. |
І місце – Сінякова Д. ІІ місце – Непомняща А. |
|
10 кл. |
І місце – Недовізій А. |
|
11 кл. |
І місце – Воробйов Є. ІІ місце – Коцюба Є. ІІІ місце – Вєкшин О. |
|
Іноземна мова (англ.) |
8 кл.
|
І місце – Задонська Л. ІІ місце – Солодка В. ІІІ місце - Солонець О. |
9 кл. |
І місце – Гаскевич А. ІІ місце – Вовк К. ІІІ місце – Непомняща А. |
|
10 кл.
|
І місце – Коренєв В. ІІ місце – Кузнєцов М. ІІІ місце – Мокроусов Д. |
|
11 кл. |
І місце – Сольський І. ІІ місце – Григорків В. ІІІ місце – Смоленський М. |
|
Астрономія |
11 кл |
І місце – Коцюба Є. ІІ місце – Воробйов Є. |
Російська мова |
9 кл |
І місце – Гаскевич А. ІІ місце – Вовк К. ІІІ місце – Погорєла К. |